תקנון האתר

משלוחים

איסוף מעין זיוון הוא כמובן חינם (וכולל קפה ועוגיות כמובן).

שילוח חינם על ריהוט אדירונדק של ווסטפורט.

עלות השילוח מעין זיוון היא 50 ש"ח לכסא ו- 100 ש"ח למדורת גן, ו- 35 ש"ח לריהוט נלווה שולחנות צד או הדוםעלות שילוח לאביזרים, עששיות, וכדומה 35 ש"ח.

זמן אספקה הוא עד 10 ימי עסקים. חברת השליחויות מגיעה לכל חלקי הארץ, כולל ישובים מרוחקים וישובים מעבר לקו הירוק - אך זמן השילוח עלול להתארך.

לקוח אשר רכש ריהוט לאספקה עד הבית ומבקש לבטל את העסקה, יודיע לחברה על ביטול העסקה לא יאוחר מ- 12 שעות ממועד ביצוע ההזמנה. לקוח אשר לא יודיע במועד הקבוע כאמור, יחויב בדמי משלוח.

הרכבה

ניתן להרכיב את הריהוט באופן עצמאי, כל רהיט מגיע עם הוראות באנגלית, כלי הרכבה, חלקי הריהוט וברגים ממוספרים. ההרכבה פשוטה ואם הרכבתם רהיטים של IKEA אז לא תהיה בעיה.

עלות הרכבה בבית הלקוח היא 100 ש"ח לכסא ו- 50 ש"ח לשולחן או הדום.

לאחר ההזמנה יתואם מועד להרכבה על ידי צוות של ווסטפורט. 


ביטול החזרה

עם קבלת המשלוח יש לבדוק שהכל נמצא וללא פגמים. במקרה ויש בעיה יש לפנות עלינו

מיידית דרך האתר או בטלפון 050-299-7099. 

ניתן לבטל את העסקה תוך 14 ימי עסקים, כל עוד לא נעשה שימוש בריהוט והריהוט לא הורכב.

דמי החזרה על ידי החברה תוך 14 ימי עבודה, בניקוי 5% מערך הריהוט, ותלויים בבדיקת הריהוט ואישור למצבו התקין. ככל שהריהוט הגיע לרוכש עליו לשלם על שילוח חזרה למחסני החברה בעין זיוון. 

פרטיות ואבטחת מידע

ווסטפורט אוטדורס עושה כל הניתן על מנת להגן על פרטיות לקוחותיה.

במסגרת זו, לא מועבר מידע רגיש הקשור ללקוחותיה ולחשבונותיהם לידי צדדים שלישיים וכן לא נאגר מידע על אמצעי התשלום, מספר החשבון ופרטי כרטיסי אשראי ובכך נמנעת האפשרות של צד שלשי להגיע לפרטי כרטיסי האשראי. הפרטים מועברים ישירות לאתר מובטח של חברת הסליקה.

לא נעשה שימוש בכתובת הדוא"ל של הלקוח ללא הסכמתו.

ווסטפורט אוטדורס מתחייבת לפעול בהתאם להוראות הדין, לרבות חוק הגנת הצרכן התשמ"א-1981 ותיקון מס' 40 לחוק התקשורת (בזק ושירותים) התשמ"ב-1982.

ווסטפורט אוטדורס רשאית, לפי שיקול דעתה המוחלט, לאסוף ולאגור כל מידע הנובע מהשימוש באתר.

המשתמש אינו מחויב למסור את פרטיו האישיים, מסירת פרטים כאמור תעשה על פי החלטתו במידה ויחליט לרכוש מוצר הניתן לרכישה באתר.